ZKO TUCHORAZ

kynologické akce v roce 2012

Kynologické akce

Výběrové soutěže na Mistrovství ČR ZVV 3  2012

14.4.  Kostelec nad Orlicí
rozhodčí:  L.Jánský
figurant:   L.Šíma

21.4.  Louny
rozhodčí:  Stareček
figurant:   M.Sáss

5.5.  Rokycany u Stromovky
rozhodčí:  R.Machová
figuranti:  V.Kuncl

12.5.  Rožmitál pod Tremšínem
rozhodčí:  Bc.S.Beníšek
figuranti:  V.Křeček

19.5.  Liberec Arnema
rozhodčí:   J.Kolář
figuranti:   M.Sáss

Mistrovství ČR ZVV3 2012
22.9.  Rožmitál pod Třemšínem
rozhodčí:  A – Petrů, B – Bc.S.Beníšek, C – Stareček
figuranti:  V.Křeček, M.Brunovský

VS pro Mistrovství ČR stopařů 2012

1. – 2.9.  Beroun
rozhodčí: R.Machová

15. - 16.9.  Meziboří
rozhodčí:  R.Machová

15. - 16.9.  České Budějovice Planá
rozhodčí:  V.Košťál

22. - 23.9.  Chodov u Karlových Varů
rozhodčí:   R.Machová

22. - 23.9. Hodonín
rozhodčí:   V.Košťál

Mistrovství ČR stopařů 2012
13. – 14.10.  Staňkov
rozhodčí: R.Machová, V.Košťál

Výběrové soutěže na Mistrovství ČR mládeže 2012

28.4.  Havířov - Bludovice
rozhodčí:  S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti:  P.Soukop, R.Kupka

12.5.  Chodov u Karlových Varů
rozhodčí:   S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti:   M.Sáss, M.Brunovský

26.5.  Letohrad
rozhodčí:  S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti:  L.Šíma, P.Soukop

Mistrovství ČR mládeže 2012
11. – 12.8.  Česká Lípa - Slovanka
rozhodčí:   S.Ševčík, ing.M.Ulč, B.Ťujík
figuranti:  L.Šíma, M.Sáss

Výběrové soutěže na Mistrovství ČR mádeže - stopaři 2012
8.9.  Veřovice
rozhodčí:  J.Vychodil
9.9.  Hluboká nad Vltavou
rozhodčí:  J.Zábranský
23.9.  Luková
rozhodčí:  L.Jánský

Mistrovství ČR mládeže - stopaři 2012
6. - 7.10.  České Budějovice - Planá
rozhodčí:  J.Zábranský, ing.M.Ulč


CACIT 2012
23. – 24. 7.  Dobříš
rozhodčí: A - B.Ťujík, B - L.Jánský, C - Markschläger (Rakousko)
figuranti: J.Kubec, R.Kupka, (J.Vyhnal)


Akce plemen 2012

MM ČR Českého klubu německých ovčáků
24. – 26.8.  Blovice
rozhodčí:  A - M.Pejša, B - L.Jánský, C - Lengvarský (Slovensko)
figuranti:  J.Kubec, M.Brunovský, ( náhradník - J.Mach)

Mistrovství ČR belgických ovčáků
29. – 30.9.  Třebíč
rozhodčí:  A - V.Košťál B - M.Pejša, C - T.Krajčí
figuranti:  J.Kubec, J.Böhm, (Šíma)

Mistrovství ČR dobrmanů a beauceronů
6.10. Rožmitál pod Třemšínem
rozhodčí:  R.Machová, K.Nedvěd
figuranti:  J.Mach, V.Křeček

Mistrovství ČR boxerů  a Stříbrný obojek
25.8.  Otěšice
rozhodčí:  J.Zábranský, T.Krajčí
figuranti:  

Svatováclavský pohár a MR ve výkonu (boxeři)
28.9.  Hluboká nad Vltavou
rozhodčí:  P.Veselka, M.Pejša
figuranti:  J.Labík, J.Böhm

Mistrovství ČR kníračů
1. – 2.9.  Podůlšany
rozhodčí:  A - L.Jánský, B - S.Ševčík, C - Vyčítal
figuranti:  J.Kubec, J.Mach

RTW Cup
31.3. Tlučná u Plzně
rozhodčí:  T.Krajčí, ing.M.Ulč
figuranti:  M.Brunovský, J.Vyhnal

Mistrovství ČR rotwailerů
13.10. Lásenice pobočka Viktoria
rozhodčí:  P.Veselka, M.Pejša
figuranti:  J.Vyhnal, J.Böhm

Mistrovství ČR malých plemen
8. - 9.9. Sahara Podlešín
rozhodčí:  Bc.S.Beníšek, B.Ťujík, Bc.V.Babička
figuranti:  

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012

MS FCI IPO
20. – 23.9.  Zalaegerszeg, (Maďarsko)     http://fci2012.hu/dau/index.php

MS belgických ovčáků
3.- 6. 5. Řím (Itálie)                                    http://fmbb2012.com

Mistrovství světa německých ovčáků - WUSV
3. - 8.10.  Schäferhundvereine (Rakousko)    http://www.wusvwm2012.at/

MS dobrmanů - IDC
26. - 27. 5. Budapešť-Halásztelek (Maďarsko)    http://www.idc2012.hu/

MS boxerů - Atibox
26. - 27. 5. Parc de Saint Cyr (Francie)        http://www.atibox-2012.com/

MS rotwailerů     
25 - 26.8. 2012 Rottweil (Germany).                     http://ifr2012.com/

MS kníračů - ISPU
25. - 28.10. Horní Bříza (ČR)                    http://www.ispuwm2012.cz/                          

MS stopařů
18. - 22.4. Velten (Německo)                                http://www.fci-wm-fh.de/

MS Agility
3. – 7.10.  Liberec                                     http://agility2012.cz/cs/novinky/

Výběrové soutěže na MČR a MS FCI  IPO 2012

7. – 8. 4.       Krchleby
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Vyhnal J., Böhm J., (Mach J.)

14. – 15. 4.  Roudnice nad Labem
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Kubec J., Mach J., (Vyhnal J.)


28. – 29. 4.  Třeboň
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Böhm J., Vyhnal J., (Kubec J.)

5. – 6.5.     Třinec
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Mach J., Kubec J., (Böhm J.)

Výběr na MS FCI - TOP 15

9.6.          Krchleby
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Mach J., Böhm J., (Vyhnal J.)

Výběrové závody pro M MSKS dle IPO 3 v roce 2012

31.3.-1.4.2012 Zbraslav
rozhodčí: hl. Mnich, S-Oliva, P-Chmurová, O-Strach
figuranti: Polzer, Liška (náhr. Josefík)

21.- 22.4. 2012 Brno-Rybníček
na stad. v Němčicích
rozhodčí: hl. Mnich, S-Oliva, P-Chmurová, O-Strach
figuranti: Soukop, Polián (náhr. Konečný)

Mistrovství ČR IPO 2012

20. - 21.10. Velešín u Letiště
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti:  bude upřesněno dodatečně

Mistrovství MSKS 2012

25.-27.5.2012  Zbraslav
Rozhodčí: hl. Hammer, S-Oliva, P-Chmurová, O-Adamuščin
Figuranti: Kuncl, Bravenec (náhr. Polzer)

 

MČR IPO 2011

Kynologické akce

Jaroměř (stadion SK Smiřice) 21.-23-10.2011

Rozhodčí: A - K. Nedvěd, B - R. Machová, hlavní + C - J.Hodek

Figuranti: J. Kubec, J. Böhm, náhr.: J. Mach

Výborného umístění a dalšího výrazného úspěchu po umístění na MS FCI zde dosáhla členka naší ZKO Tuchoraz Míša Pavlišáková s Tarinem (Uther de Alphaville Bohemia). Vyrovnaným výkonem ve všech disciplínách obsadili krásné 4. místo s 279 body. Blahopřejeme !!!

Konečné výsledky MČR IPO 3 2011:

psovodpesplem.ABCcel.poř.
Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM/F 95 97 99 291 1
Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia BOM/P 98 95 93 286 2
Pufrová Milena Jaro Ja-He NO/P 97 94 92 283 3
Pavlišáková Mich. Uther de Alphaville Bohemia BOM/P 93 93 93 279 4
Hejný František Jagga Ja-He NO/F 99 86 93 278 5
Macounová Gabr. Isména Halit Paša DB/F 88 91 98 277 6
Hořejší Jana Ing. Paris vd Mohnwiese NO/F 98 85 93 276 7
Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM/P 96 90 89 275 8
Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí BOM/P 90 89 94 273 9
Valentin Miroslav Vito vd Lobo Hoeve BOM/P 92 90 89 271 10
Veselka Petr Agáta Vepeden NO/F 97 90 84 271 11
Matloch Roman Neck Connan Bohemia NO/P 98 81 91 270 12
Marečková Dana Gina Jipo-Me NO/F 92 92 86 270 13
Pekárek Jindřich Larry ze Stříbrného kamene NO/P 91 86 92 269 14
Kaňka Josef Cato Japedo NO/P 90 89 90 269 15
Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM/P 91 90 88 269 16
Šnek Jan Chirro Majorův háj NO/P 97 84 88 269 17
Šilhavý Luděk Alexa Sheridano le Fano DB/F 94 89 86 269 18
Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO/F 94 91 84 269 19
Kinzl Josef Dargo Vepeden NO/P 98 90 78 266 20
Bočan Pavel Hill z Holýkova NO/P 86 86 91 263 21
Novotný Jiří Ing. Ox z Jirkova dvora NO/P 95 85 82 262 22
Beranová Eva Alexia Laperys NO/F 94 85 82 261 23
Nekvapil Jan Kubar Leryka NO/P 88 78 94 260 24
Čejka Jiří Andy Jirka BOM/P 88 80 90 258 25
Duffková Jitka Jack Duffmar NO/P 93 72 89 254 26
Řeháková Dana Qerra z Hückelovy vily BOM/F 78 88 88 254 27
Říha Radek Chicco v Houthrack NO/P 88 77 87 252 28
Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM/P 84 85 82 251 29
Šišková Petra Lesco Naspo NO/P 0 0 0 DIS 30

 

více na ofic. stránkách MČR zde.

 

CACIT 2011

Kynologické akce
Přidáváme odkaz na CACIT Dobříš 2011, který se koná tento víkend 23.-24.07 2011.
 

MM ČKNO 2011

Kynologické akce

Právě tento víkend (1.-3. 7.2011) probíhá Mezinárodní mistrovství ČKNO v Mrákově u Domažlic.ZDE je startovní listina závodníků a možnost sledovat online vysílání.

Přidávám odkaz na výsledkovou listinu MR ČKNO 2011 a na žebříček reprezentace na WUSV 2011 které se koná v Kyjevě na Ukrajině.

 

MS BO 2011

Kynologické akce
Ve dnech 1.- 5. června  2011 se koná  v belgickém Nieuwpoortu 17. Mistrovství světa belgických ovčáků .  Reprezentovat nás na něm budou Ladislav Mach- Octavius Malidaj ,  Lucie Ševčíková- Unica de Alphaville Bohemia, Tomáš Molák - Brego Allegro Cantabile, Jaroslav Mlčák-Udet de Alphaville Bohemia , Mgr. Jiří Tyc - Olin Malidaj , Hana Kubínová- Agatha z Mandragory  .   Zde přidáváme odkaz na jeho stránky.
 

VS TOP 15 poprvé v přímém přenosu

Dne 21.5. se koná VS TOP 15 a poprvé bude uskutečněn pokus o přímý přenos. Na TÉTO adrese bude probíhat.
 

Úspěchy našich členů za rok 2010

 

Mariana Hubáčková s Ines: IPO 1

Renata Kubecová s Qwinie : ZVV 1, ZZO, FPR1

Petr Hurda: BH, ZM

Kateřina Pavlišáková s Hayou: BH

Jana Mertlíková s Ajbi : BH,AD, ZZO, ZOP

                   Výstavy: tř. mladých 1x V1, CAJC, 5 x V2, 1 x V3
                               mezitřída 1 x V2

Misa Pavlišáková s Alim: ZZO, BH, IPO V, ZM

                      s Tarem: ZPS1, VPG3,

                      2x účast na výběr. soutěžích - Krchleby (38. místo) a Třinec (8. místo),

                      účast na MČR IPO - Raspenava (30. místo)

                      účast Cacit - Dobříš (15. místo)

                      účast na MČR malinois - Chanovice (19. místo)

Jindra Janeček s Depressou de Lux Tajpan: klubový šampion, český šampion,

                                                            3x závod boxerů (5.místo, 2. a 1. místo),

                                                            nejlepší bodový zisk - IPO 2  (99,89,90),

                                                            na klubových, mezinárodních a národních výstavách ve třídách pracovní a šampionů 6x V1, 2x V2


                    s Idea Ginjan: na výstavách ve třídě dorostu 4x VN1 a 2x VN2, ve třídě mladých  2x V1, Vítěz třídy, CAJC

A kynologickým skokanem  r. 2010 naší organizace se stává Roman Tkačuk s Harym a jeho 7 zkoušek z výkonu ZZO, ZM, ZVV1, BH, IPO V, IPO1, FPR1

GRATULUJEME!

Všem přejeme pěkné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok!

ZKO Tuchoraz

 

 

<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 Další > Konec >>

Strana 12 z 14

Co následuje?
Ne Led 19 @09:30 - 11:30
Poslušnost Míša 9.30
Ne Led 19 @10:30 -
Obrany Lukáš
Kalendář
Leden 2020
Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2