Kontakty
Přihlášení
Statistika přístupů

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval





ZKO TUCHORAZ

TOP 15 2012

Kynologické akce
Dne 9.6. 2012 proběhl ve Staňkově závod TOP 15 -kvalifikace na MS FCI, které se koná v Maďarsku 20.-23.září 2012.  Reprezentace pro MS FCI 2012 - Kaločová, Pufrová, Finsterle, Krupičková, Kupka.
 

7. ročník Mezinárodního šampionátu IPO 3

Kynologické akce
 Občanské sdružení CACIT o.s. pod záštitou DiscDog Klubu ČR pořádají 20.-22.července 2012  7. ročník Mezinárodního šampionátu ve sportovní kynologii v kategorii IPO 3 se zadáním titulu CACIT,  který se letos opět koná v Dobříší. Více naleznete na oficiálních stránkách .
 
Závod budou posuzovat rozhodčí pan Robert Markschläger (Rakousko) a pánové Břetislav Ťujík a pan Luboš Jánský z České republiky.
Naši ZKO zde budou zastupovat Roman Tkačuk s Harrasem a Michaela Pavlišáková s Tarinem. Seznam závodníků naleznete zde.

 

Reprezentace na FMBB Itálie 2012

Kynologické akce

Reprezentace BO na MS BO 2012

 Konečný žebříček reprezentace FMBB Itálie 2012

1.       Tomáš Taubner                 D"Artagnan Lebensborn
2.       Lucie Kaločová                  Dagger de Alphaville Bohemia
3.       Jaroslav Mlčák                   Udet de Alphaville Bohemia
4.       Michaela Pavlišáková       Uther de Alphaville Bohemia
5.       Tomáš Molák                     Brego Allegro Cantabile
6.       Lucie Ševčíková                 Unica de Alphaville Bohemia

 náhradník:

 Zdeněk Saska    Clif z Chittusiho údolí

Aktuální info z dění MS bude k dispozici  zde.

Gratulujeme naší člence Míše Pavlišákové k reprezentační nominaci  !!!

 

akce v roce 2012

Kynologické akce
Přidali jsme do sekce kynologické akce seznam akcí v roce 2012.
 

kynologické akce v roce 2012

Kynologické akce

Výběrové soutěže na Mistrovství ČR ZVV 3  2012

14.4.  Kostelec nad Orlicí
rozhodčí:  L.Jánský
figurant:   L.Šíma

21.4.  Louny
rozhodčí:  Stareček
figurant:   M.Sáss

5.5.  Rokycany u Stromovky
rozhodčí:  R.Machová
figuranti:  V.Kuncl

12.5.  Rožmitál pod Tremšínem
rozhodčí:  Bc.S.Beníšek
figuranti:  V.Křeček

19.5.  Liberec Arnema
rozhodčí:   J.Kolář
figuranti:   M.Sáss

Mistrovství ČR ZVV3 2012
22.9.  Rožmitál pod Třemšínem
rozhodčí:  A – Petrů, B – Bc.S.Beníšek, C – Stareček
figuranti:  V.Křeček, M.Brunovský

VS pro Mistrovství ČR stopařů 2012

1. – 2.9.  Beroun
rozhodčí: R.Machová

15. - 16.9.  Meziboří
rozhodčí:  R.Machová

15. - 16.9.  České Budějovice Planá
rozhodčí:  V.Košťál

22. - 23.9.  Chodov u Karlových Varů
rozhodčí:   R.Machová

22. - 23.9. Hodonín
rozhodčí:   V.Košťál

Mistrovství ČR stopařů 2012
13. – 14.10.  Staňkov
rozhodčí: R.Machová, V.Košťál

Výběrové soutěže na Mistrovství ČR mládeže 2012

28.4.  Havířov - Bludovice
rozhodčí:  S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti:  P.Soukop, R.Kupka

12.5.  Chodov u Karlových Varů
rozhodčí:   S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti:   M.Sáss, M.Brunovský

26.5.  Letohrad
rozhodčí:  S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti:  L.Šíma, P.Soukop

Mistrovství ČR mládeže 2012
11. – 12.8.  Česká Lípa - Slovanka
rozhodčí:   S.Ševčík, ing.M.Ulč, B.Ťujík
figuranti:  L.Šíma, M.Sáss

Výběrové soutěže na Mistrovství ČR mádeže - stopaři 2012
8.9.  Veřovice
rozhodčí:  J.Vychodil
9.9.  Hluboká nad Vltavou
rozhodčí:  J.Zábranský
23.9.  Luková
rozhodčí:  L.Jánský

Mistrovství ČR mládeže - stopaři 2012
6. - 7.10.  České Budějovice - Planá
rozhodčí:  J.Zábranský, ing.M.Ulč


CACIT 2012
23. – 24. 7.  Dobříš
rozhodčí: A - B.Ťujík, B - L.Jánský, C - Markschläger (Rakousko)
figuranti: J.Kubec, R.Kupka, (J.Vyhnal)


Akce plemen 2012

MM ČR Českého klubu německých ovčáků
24. – 26.8.  Blovice
rozhodčí:  A - M.Pejša, B - L.Jánský, C - Lengvarský (Slovensko)
figuranti:  J.Kubec, M.Brunovský, ( náhradník - J.Mach)

Mistrovství ČR belgických ovčáků
29. – 30.9.  Třebíč
rozhodčí:  A - V.Košťál B - M.Pejša, C - T.Krajčí
figuranti:  J.Kubec, J.Böhm, (Šíma)

Mistrovství ČR dobrmanů a beauceronů
6.10. Rožmitál pod Třemšínem
rozhodčí:  R.Machová, K.Nedvěd
figuranti:  J.Mach, V.Křeček

Mistrovství ČR boxerů  a Stříbrný obojek
25.8.  Otěšice
rozhodčí:  J.Zábranský, T.Krajčí
figuranti:  

Svatováclavský pohár a MR ve výkonu (boxeři)
28.9.  Hluboká nad Vltavou
rozhodčí:  P.Veselka, M.Pejša
figuranti:  J.Labík, J.Böhm

Mistrovství ČR kníračů
1. – 2.9.  Podůlšany
rozhodčí:  A - L.Jánský, B - S.Ševčík, C - Vyčítal
figuranti:  J.Kubec, J.Mach

RTW Cup
31.3. Tlučná u Plzně
rozhodčí:  T.Krajčí, ing.M.Ulč
figuranti:  M.Brunovský, J.Vyhnal

Mistrovství ČR rotwailerů
13.10. Lásenice pobočka Viktoria
rozhodčí:  P.Veselka, M.Pejša
figuranti:  J.Vyhnal, J.Böhm

Mistrovství ČR malých plemen
8. - 9.9. Sahara Podlešín
rozhodčí:  Bc.S.Beníšek, B.Ťujík, Bc.V.Babička
figuranti:  

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012

MS FCI IPO
20. – 23.9.  Zalaegerszeg, (Maďarsko)     http://fci2012.hu/dau/index.php

MS belgických ovčáků
3.- 6. 5. Řím (Itálie)                                    http://fmbb2012.com

Mistrovství světa německých ovčáků - WUSV
3. - 8.10.  Schäferhundvereine (Rakousko)    http://www.wusvwm2012.at/

MS dobrmanů - IDC
26. - 27. 5. Budapešť-Halásztelek (Maďarsko)    http://www.idc2012.hu/

MS boxerů - Atibox
26. - 27. 5. Parc de Saint Cyr (Francie)        http://www.atibox-2012.com/

MS rotwailerů     
25 - 26.8. 2012 Rottweil (Germany).                     http://ifr2012.com/

MS kníračů - ISPU
25. - 28.10. Horní Bříza (ČR)                    http://www.ispuwm2012.cz/                          

MS stopařů
18. - 22.4. Velten (Německo)                                http://www.fci-wm-fh.de/

MS Agility
3. – 7.10.  Liberec                                     http://agility2012.cz/cs/novinky/

Výběrové soutěže na MČR a MS FCI  IPO 2012

7. – 8. 4.       Krchleby
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Vyhnal J., Böhm J., (Mach J.)

14. – 15. 4.  Roudnice nad Labem
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Kubec J., Mach J., (Vyhnal J.)


28. – 29. 4.  Třeboň
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Böhm J., Vyhnal J., (Kubec J.)

5. – 6.5.     Třinec
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Mach J., Kubec J., (Böhm J.)

Výběr na MS FCI - TOP 15

9.6.          Krchleby
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Mach J., Böhm J., (Vyhnal J.)

Výběrové závody pro M MSKS dle IPO 3 v roce 2012

31.3.-1.4.2012 Zbraslav
rozhodčí: hl. Mnich, S-Oliva, P-Chmurová, O-Strach
figuranti: Polzer, Liška (náhr. Josefík)

21.- 22.4. 2012 Brno-Rybníček
na stad. v Němčicích
rozhodčí: hl. Mnich, S-Oliva, P-Chmurová, O-Strach
figuranti: Soukop, Polián (náhr. Konečný)

Mistrovství ČR IPO 2012

20. - 21.10. Velešín u Letiště
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti:  bude upřesněno dodatečně

Mistrovství MSKS 2012

25.-27.5.2012  Zbraslav
Rozhodčí: hl. Hammer, S-Oliva, P-Chmurová, O-Adamuščin
Figuranti: Kuncl, Bravenec (náhr. Polzer)

 

MČR IPO 2011

Kynologické akce

Jaroměř (stadion SK Smiřice) 21.-23-10.2011

Rozhodčí: A - K. Nedvěd, B - R. Machová, hlavní + C - J.Hodek

Figuranti: J. Kubec, J. Böhm, náhr.: J. Mach

Výborného umístění a dalšího výrazného úspěchu po umístění na MS FCI zde dosáhla členka naší ZKO Tuchoraz Míša Pavlišáková s Tarinem (Uther de Alphaville Bohemia). Vyrovnaným výkonem ve všech disciplínách obsadili krásné 4. místo s 279 body. Blahopřejeme !!!

Konečné výsledky MČR IPO 3 2011:

psovodpesplem.ABCcel.poř.
Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM/F 95 97 99 291 1
Mlčák Jaroslav Udet de Alphaville Bohemia BOM/P 98 95 93 286 2
Pufrová Milena Jaro Ja-He NO/P 97 94 92 283 3
Pavlišáková Mich. Uther de Alphaville Bohemia BOM/P 93 93 93 279 4
Hejný František Jagga Ja-He NO/F 99 86 93 278 5
Macounová Gabr. Isména Halit Paša DB/F 88 91 98 277 6
Hořejší Jana Ing. Paris vd Mohnwiese NO/F 98 85 93 276 7
Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM/P 96 90 89 275 8
Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí BOM/P 90 89 94 273 9
Valentin Miroslav Vito vd Lobo Hoeve BOM/P 92 90 89 271 10
Veselka Petr Agáta Vepeden NO/F 97 90 84 271 11
Matloch Roman Neck Connan Bohemia NO/P 98 81 91 270 12
Marečková Dana Gina Jipo-Me NO/F 92 92 86 270 13
Pekárek Jindřich Larry ze Stříbrného kamene NO/P 91 86 92 269 14
Kaňka Josef Cato Japedo NO/P 90 89 90 269 15
Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM/P 91 90 88 269 16
Šnek Jan Chirro Majorův háj NO/P 97 84 88 269 17
Šilhavý Luděk Alexa Sheridano le Fano DB/F 94 89 86 269 18
Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO/F 94 91 84 269 19
Kinzl Josef Dargo Vepeden NO/P 98 90 78 266 20
Bočan Pavel Hill z Holýkova NO/P 86 86 91 263 21
Novotný Jiří Ing. Ox z Jirkova dvora NO/P 95 85 82 262 22
Beranová Eva Alexia Laperys NO/F 94 85 82 261 23
Nekvapil Jan Kubar Leryka NO/P 88 78 94 260 24
Čejka Jiří Andy Jirka BOM/P 88 80 90 258 25
Duffková Jitka Jack Duffmar NO/P 93 72 89 254 26
Řeháková Dana Qerra z Hückelovy vily BOM/F 78 88 88 254 27
Říha Radek Chicco v Houthrack NO/P 88 77 87 252 28
Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM/P 84 85 82 251 29
Šišková Petra Lesco Naspo NO/P 0 0 0 DIS 30

 

více na ofic. stránkách MČR zde.

 

CACIT 2011

Kynologické akce
Přidáváme odkaz na CACIT Dobříš 2011, který se koná tento víkend 23.-24.07 2011.
 

<< Začátek < Předchozí 11 12 13 Další > Konec >>

Strana 11 z 13

Co následuje?
Ne Dub 21 @08:00 - 17:00
Poslušnost Míša 10.30
Ne Dub 21 @14:00 -
Kurs 3
Čt Dub 25 @16:00 -
Obrany Lukáš Nekola
Ne Dub 28 @09:00 - 12:00
Obrany zkouškaři Lukáš Hodan
Ne Dub 28 @14:00 - 17:00
Kurs4
Kalendář
Duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5