Kontakty
Přihlášení
Statistika přístupů

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval





ZKO TUCHORAZ

Obranářský závod v Touškově

Kynologické akce

Byli jsme pozváni Zdeňkem Králem z Kynologického klubu Touškov na obranářský závod dne 12.6.2010.

Veškeré další informace najdete na: http://www.kynologiemtouskov.wz.cz/hlavni.htm

"HODNOTNÉ CENY PRO VÍTĚZE, BOHATÁ TOMBOLA PRO DIVÁKY, OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO.VSTUP ZDARMA.
MÁME MOŽNOST V RÁMCI SPORTOVNÍ KYNOLOGIE ZMĚŘIT SVÉ SÍLY. S POZDRAVEM KRÁL ZDENĚK"

 

Mistrovství světa WUSV 2009

Kynologické akce
Zde je odkaz na  výsledkovou listinu WUSV 2009.
 

Kynologické akce 2009

Kynologické akce

KYNOLOGICKÉ AKCE 2009                            

27. – 28. 6.2009

MČR IPO Česká Třebová – Javorka

rozh.: Vl. Nedvěd m.s., Fr. Zimek Mgr., St. Ševčík,

3. – 5.7.2009 
 

MČR KNO – Raspenava

rozh.: T. Krajčí, Jana Honíšková (SR), L. Jánský, fig.: R. Kupka, J. Labík (J. Mach)

 8.- 9.8.2009 
 

Závod CACIT Lety IPO3

rozh.: T. Krajčí, B. Köthe (něm.), L. Quadroni (švýc.),fig.: M. Sodoma, J. Vyhnal (M: Skřenek)

14. – 15.8.2009
 

MČR mládeže – Starý Plzenec

rozh.: B. Ťujík m.s. , J. Havránek , St. Beníšek Bc., fig.: M. Sodoma, M. Skřenek, (Š. Jindřich)

 28.- 29.8.2009 

MČR KCHK – Přelouč

rozh. : P. Vyčítal, J. Hodek, fig.: J. Kubec

5.9.2009

MČR Francouz. ovčáků, Flanderských bouvierů a Bauceronů
(nominace na MS Francouz. ov. a FB 2009 a MS FB 2010)
Česká Třebová – Javorka

rozh.: L. Jánský, St. Ševčík,fig.: J. Kubec, R. Konečný

11.- 13.9.2009 

RTW klub - M ČR RTW Vochov u Plzně

rozh.: Hodek, Krajčí,fig.: Labík, Sodoma

19.9.2009 
 

MČR ZVV3 – Žatec v Ráji

rozh.: S. Karlas ing., J. Zábranský, L. Jonáš, fig.: J.Józová ing., M.Prousek, (Špalek)

10.-11. 10.2009

 

17.-18.10.2009 

MČR  BO - Chanovice

 

MČR Dobrmanů - Velké Němčice

 rozh.: fig.: J. Kubec, J.Vyhnal, V. Kuncl

 rozh.: L.Jánský, J.Vychodil, fig.: R. Liška, R. Kupka

Mistrovství světa 2009                                                                                 

18. – 22. 3.

MS FCI stopařů 

Francie 

24. – 26. 4. 

ATIBOX 

Slovensko 

7. – 10. 5.

MS BO ČR

Roudnice n. Labem 

23. – 24. 5. 

MS dobrmanů 

Německo Apolda 

3. – 6. 9. 

MS FCI 

Rakousko

11. – 13. 9. 

MS RTW  

ČR 

18. – 20. 9. 

MS Agility 

Rakousko Dornbirn 

9. – 11.10. 

MS WUSV 

Německo Baunatal 

23. – 25.10. 

MS fland. bouvierů 

Belgie Niel-Bij-As 

7. – 8.11. 

MS HVW stopařů IHF 

ČR Beroun

 

CACIT Vrbové 2009

Kynologické akce
http://www.grandprix.sk
 

1.MR FO a FB 2009

Kynologické akce

                                                                                 1.MR FO a FB 2009

 

5.září 2009

 

Stadion TJ Semanín -  Česká Třebová

 

 

Organizační výbor :

 

            Ředitel soutěže:                               Iveta SKALICKÁ

            Tajemník :                                        Marie STRÁNÍKOVÁ     

            Technický vedoucí:                         Jaroslav REJMAN

            Ekonom soutěže:                            Lenka LODROVÁ

            Vedoucí stop:                                   Hana STEINEROVÁ

            Vedoucí poslušnosti a obran: Anna JANEČKOVÁ

            Veterinární kontrola:                    MVDr. Jiří KARLÍK

 

Sbor rozhodčích a figurantů (delegace ČKS):

 

            Rozhodčí:                                         Luboš JÁNSKÝ, Stanislav ŠEVČÍK

            Figuranti :                                         Josef KUBEC,  René Konečný

            Rozhodčí Obedience :              dle delegace Klubu Obedience CZ 

Výsledkové listiny na stránkách beauceron klubu

                                        

 

Memoriál Zdeňka Šafáře

Kynologické akce

Dobrý den, jménem ZKO Tuchoraz si Vás dovoluji pozvat na IV.ročník Memoriálu Zdeňka Šafáře pořádaný dne 26.9.2009 v areálu ZKO Tuchoraz. Závod se uskuteční v kategoriích ZZO, ZM, ZVV1 a IPO3. Králka Jana. Těšíme se na Vaši účast! Bližší informace na tel.: 777102411

 

Výbor ZKO Tuchoraz č. 621:

FAQ
 
 číslo účtu ZKO
 
 v současné době nemáme účet

Podrobnosti platby prosím konzultujte s členem výboru

 
 
 
 
funkce
jméno
telefoní číslo
předseda
Hurda Petr
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
606 267 391
jednatel
 
 
hlavní výcvikář
Pavlišáková Michaela
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
607 067 797
pokladní
Ježková Štěpánka
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
733 172 532
technické věci 
Mertlík Ota
607 940 234  
revizní komise:
předseda:
 Stehlíková Pavlína

 

     
     

 

 

 

<< Začátek < Předchozí 11 12 13 Další > Konec >>

Strana 13 z 13

Co následuje?
Ne Zář 15 @10:00 -
Obrany Lukáš
St Zář 18 @16:00 - 17:00
Poslušnost Míša 16h
Ne Zář 22 @14:00 -
Kurs 1
Kalendář
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6