Výběrové soutěže na Mistrovství ČR ZVV 3 2012
14.4. Kostelec nad Orlicí
rozhodčí: L.Jánský
figurant: L.Šíma
21.4. Louny
rozhodčí: Stareček
figurant: M.Sáss
5.5. Rokycany u Stromovky
rozhodčí: R.Machová
figuranti: V.Kuncl
12.5. Rožmitál pod Tremšínem
rozhodčí: Bc.S.Beníšek
figuranti: V.Křeček
19.5. Liberec Arnema
rozhodčí: J.Kolář
figuranti: M.Sáss
Mistrovství ČR ZVV3 2012
22.9. Rožmitál pod Třemšínem
rozhodčí: A – Petrů, B – Bc.S.Beníšek, C – Stareček
figuranti: V.Křeček, M.Brunovský
VS pro Mistrovství ČR stopařů 2012
1. – 2.9. Beroun
rozhodčí: R.Machová
15. - 16.9. Meziboří
rozhodčí: R.Machová
15. - 16.9. České Budějovice Planá
rozhodčí: V.Košťál
22. - 23.9. Chodov u Karlových Varů
rozhodčí: R.Machová
22. - 23.9. Hodonín
rozhodčí: V.Košťál
Mistrovství ČR stopařů 2012
13. – 14.10. Staňkov
rozhodčí: R.Machová, V.Košťál
Výběrové soutěže na Mistrovství ČR mládeže 2012
28.4. Havířov - Bludovice
rozhodčí: S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti: P.Soukop, R.Kupka
12.5. Chodov u Karlových Varů
rozhodčí: S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti: M.Sáss, M.Brunovský
26.5. Letohrad
rozhodčí: S.Ševčík, ing.M.Ulč
figuranti: L.Šíma, P.Soukop
Mistrovství ČR mládeže 2012
11. – 12.8. Česká Lípa - Slovanka
rozhodčí: S.Ševčík, ing.M.Ulč, B.Ťujík
figuranti: L.Šíma, M.Sáss
Výběrové soutěže na Mistrovství ČR mádeže - stopaři 2012
8.9. Veřovice
rozhodčí: J.Vychodil
9.9. Hluboká nad Vltavou
rozhodčí: J.Zábranský
23.9. Luková
rozhodčí: L.Jánský
Mistrovství ČR mládeže - stopaři 2012
6. - 7.10. České Budějovice - Planá
rozhodčí: J.Zábranský, ing.M.Ulč
CACIT 2012
23. – 24. 7. Dobříš
rozhodčí: A - B.Ťujík, B - L.Jánský, C - Markschläger (Rakousko)
figuranti: J.Kubec, R.Kupka, (J.Vyhnal)
Akce plemen 2012
MM ČR Českého klubu německých ovčáků
24. – 26.8. Blovice
rozhodčí: A - M.Pejša, B - L.Jánský, C - Lengvarský (Slovensko)
figuranti: J.Kubec, M.Brunovský, ( náhradník - J.Mach)
Mistrovství ČR belgických ovčáků
29. – 30.9. Třebíč
rozhodčí: A - V.Košťál B - M.Pejša, C - T.Krajčí
figuranti: J.Kubec, J.Böhm, (Šíma)
Mistrovství ČR dobrmanů a beauceronů
6.10. Rožmitál pod Třemšínem
rozhodčí: R.Machová, K.Nedvěd
figuranti: J.Mach, V.Křeček
Mistrovství ČR boxerů a Stříbrný obojek
25.8. Otěšice
rozhodčí: J.Zábranský, T.Krajčí
figuranti:
Svatováclavský pohár a MR ve výkonu (boxeři)
28.9. Hluboká nad Vltavou
rozhodčí: P.Veselka, M.Pejša
figuranti: J.Labík, J.Böhm
Mistrovství ČR kníračů
1. – 2.9. Podůlšany
rozhodčí: A - L.Jánský, B - S.Ševčík, C - Vyčítal
figuranti: J.Kubec, J.Mach
RTW Cup
31.3. Tlučná u Plzně
rozhodčí: T.Krajčí, ing.M.Ulč
figuranti: M.Brunovský, J.Vyhnal
Mistrovství ČR rotwailerů
13.10. Lásenice pobočka Viktoria
rozhodčí: P.Veselka, M.Pejša
figuranti: J.Vyhnal, J.Böhm
Mistrovství ČR malých plemen
8. - 9.9. Sahara Podlešín
rozhodčí: Bc.S.Beníšek, B.Ťujík, Bc.V.Babička
figuranti:
MISTROVSTVÍ SVĚTA 2012
MS FCI IPO
20. – 23.9. Zalaegerszeg, (Maďarsko) http://fci2012.hu/dau/index.php
MS belgických ovčáků
3.- 6. 5. Řím (Itálie) http://fmbb2012.com
Mistrovství světa německých ovčáků - WUSV
3. - 8.10. Schäferhundvereine (Rakousko) http://www.wusvwm2012.at/
MS dobrmanů - IDC
26. - 27. 5. Budapešť-Halásztelek (Maďarsko) http://www.idc2012.hu/
MS boxerů - Atibox
26. - 27. 5. Parc de Saint Cyr (Francie) http://www.atibox-2012.com/
MS rotwailerů
25 - 26.8. 2012 Rottweil (Germany). http://ifr2012.com/
MS kníračů - ISPU
25. - 28.10. Horní Bříza (ČR) http://www.ispuwm2012.cz/
MS stopařů
18. - 22.4. Velten (Německo) http://www.fci-wm-fh.de/
MS Agility
3. – 7.10. Liberec http://agility2012.cz/cs/novinky/
Výběrové soutěže na MČR a MS FCI IPO 2012
7. – 8. 4. Krchleby
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Vyhnal J., Böhm J., (Mach J.)
14. – 15. 4. Roudnice nad Labem
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Kubec J., Mach J., (Vyhnal J.)
28. – 29. 4. Třeboň
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Böhm J., Vyhnal J., (Kubec J.)
5. – 6.5. Třinec
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Mach J., Kubec J., (Böhm J.)
Výběr na MS FCI - TOP 15
9.6. Krchleby
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: Mach J., Böhm J., (Vyhnal J.)
Výběrové závody pro M MSKS dle IPO 3 v roce 2012
31.3.-1.4.2012 Zbraslav
rozhodčí: hl. Mnich, S-Oliva, P-Chmurová, O-Strach
figuranti: Polzer, Liška (náhr. Josefík)
21.- 22.4. 2012 Brno-Rybníček
na stad. v Němčicích
rozhodčí: hl. Mnich, S-Oliva, P-Chmurová, O-Strach
figuranti: Soukop, Polián (náhr. Konečný)
Mistrovství ČR IPO 2012
20. - 21.10. Velešín u Letiště
rozhodčí: A - Nedvěd K., B – Pejša M., C – Veselka P.
figuranti: bude upřesněno dodatečně
Mistrovství MSKS 2012
25.-27.5.2012 Zbraslav
Rozhodčí: hl. Hammer, S-Oliva, P-Chmurová, O-Adamuščin
Figuranti: Kuncl, Bravenec (náhr. Polzer)
Aktualizováno ( Středa, 04 Duben 2012 06:12 )