Kontakty
Přihlášení
Statistika přístupů

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval





ZKO TUCHORAZ

IDC 2014 Slovensko

Kynologické akce

Ve dnech 23.05.-25.05.2014 proběhne Mistrovství světa dobrmanů 2014 ve slovenském Lozorně.Odkaz na stránky mistrovství ZDE. 

Jediné výsledky zatím TADY

 

Kvalifikace M ČR IPO 2014

Kynologické akce
Kvalifikace M ČR IPO
- počet závodníků kvalifikujících se na M ČR IPO je max. 48. Do tohoto počtu je
započítán i mistr ČR z roku předešlého, který postupuje přímo a nemusí se
zúčastnit VS.
- Dalších 6 míst (tzv. zelená karta) je rezervováno pro soutěžící Klubů plemen
ČKS, kteří získali v předešlém roce titul „ Mistr ČR plemene“ a na tomto
mistrovství splnili limit pro zapsání zkoušky IPO 3.
- Další „zelená karta“ náleží soutěžícímu, který v předešlém roce získal titul
„Juniorský mistr ČR všestranných“ v kategorii IPO 3.
- žebříček účastníků pro MČR IPO bude stanoven na základě vyššího bodového
zisku z jedné VS daného roku.
- Do žebříčku mohou být zařazeni i závodníci, kteří se v daném roce (jarní
měsíce) zúčastnili Mistrovství světa (plemen) podle IPO 3 a dosáhli
zkouškový limit.
V případě zájmu se přihlásí a současně zaplatí jednorázové startovné 1000,-Kč do
doby sestavování postupového žebříčku.
- Soutěžící (držitel tzv. zelené karty), který se nezúčastnil VS ale kvalifikoval se na
M ČR IPO přímo, zaplatí jednorázové startovné 1000,- do 30. dubna daného
roku (netýká se juniora).
Neúplný neoficiální seznam postupujících na MR IPO 2014. Bez účastníků jarních MS plemen s příslušnými body-Ti mohou ještě s tabulkou zamíchat :-).
Psovod Pes/Fena A B C 1.VS 2.VS Pořadí
Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia 98 95 95 288 273 1
Holan Vitězslav Fantasia Extra Temperamen 98 97 92 287   2
Čejka Jiří ml. Junker de Alphaville Bohemia 97 92 96 285   3
Slovák Martin Aki Ostraryka 97 94 94 285 268 4
Kristová Karolína Jimmie Duffmar 94 95 95 284   5
Krajčí Theodor Bak z Mandragory 99 90 94 283 254 6
Bendová Šárka Casie Meggan Bohemia 97 98 88 283   7
Foltýn Petr Auzzy Ostraryka 93 91 98 282   8
Košťál Vladimír Cameron Bohemia Atevy 100 89 92 281   9
Truksová Eva Bad Meggan Bohemia 98 94 89 281   10
Kovš Helena Basca Murat 98 89 91 278   11
Susková Elena Eros od Policie ČR 98 96 84 278   12
Maňáková Markéta Abby Ostraryka 95 86 95 276 269 13
Kleslová Zdeňka Asko Obsidian Guard Land 95 91 90 276 251 14
Zaňák Jiří Wilhelm von Erikson 97 85 93 275   15
Louda Tomáš Agbar Meggan Bohemia 99 87 89 275   16
Šťastný Roman Apollo Glitch 99 89 86 274 250 17
Čejka Jiří st. Ciara Meggan Bohemia 95 86 92 273   18
Kučera Jaroslav Segar de Alphavilel Bohemia 96 87 90 273   19
Chmurová Lenka Rosso Vikar 90 92 89 271   20
Prokšan Radim Aris Meggan Bohemia 91 88 91 270   21
Skokanová Ludmila Lucy vom Haus Tyson 98 84 88 270   22
Cvinger Tomáš Yankee ze Stříbrného kamene 87 91 91 269   23
Konířová Šárka Donna Zlatý Keram 93 90 86 269   24
Machová-Angelovová Renata Jenny Anrebri 95 92 82 269 265 25
Koman Pavel Caira Yuccero Bohemia 93 89 86 268   26
Reisinger Josef Apollo od Rejska 91 85 91 267 265 27
Tyc Jiří Mgr. Uzi de Alphaville Bohemia 91 86 90 267 237 28
Petrášek Václav Kendy Duffmar 99 82 85 266   29
Musilová Hana Carbon Bright ze Sluneč.verandy 94 87 84 265   MR VK 2013
Štýbrová Beata Ing. Tarkatan Juki 90 92 83 265 261 30
Galvasová Gabriela Xarra Majorův háj 100 83 82 265   31
Šonský Roman Artur Nokafi 96 79 89 264   32
Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Bohemia 92 83 88 263 261 33
Svoboda Václav Cezar od Policie ČR 97 78 88 263   34
Králík Josef Renny z Daskonu 93 83 86 262   35
Uher Petr Alti z Chotinského údolí 97 79 86 262   36
Kubeš Jiří Sax Favory Cross 99 78 85 262   37
Šafářová Denisa Orty Vikar 95 90 77 262   38
Mereďa Antonín Qino Venušina sopka 99 82 80 261   39
Machát Josef Apoll Daniel Bohemia 96 87 78 261   40
Medunová Iveta Keane de Alphaville Bohemia 85 83 92 260 175 41
Ramaekersová Jiřina Ing. Bora od Policie ČR 85 85 90 260   42
Veličková Michaela Abibi Bohemia Atevy 96 80 84 260   43
Krupičková Jitka Barney Lebensborn 91 86 83 260   44
Kolář Pavel Arwen ze Stříbrného kamene 94 82 83 259   45
Klícha Vlastimil Filip z Klídkova dvora 92 85 82 259 253 46
Pevný Robert Unny Majorův háj 93 86 80 259   47
               
Dále již nepostupující:
               
Kaskounová Martina Drago Denbrix 92 81 85 258 255 48
Uřičař Martin Carmen Fron Fighter 93 80 85 258 256 49
Ausficírová Jana Anaja od Janice 95 86 77 258   50
Tajčová Radka Rea z Dvořákova sadu 91 79 86 256   51
Syrovátka Luděk Attila ze Stříbrného kamene 88 83 84 255 252 52
Oravská Marie Frodo Jibule 93 71 90 254   53
Šimánek Karel Chuck ze Svobodného dvora 97 78 79 254   54
Vopěnková Jana Yukko Majorův háj 93 77 83 253   55
Svatoš Pavel Aron Holli ze Suché 94 76 81 251   56
Štefková Táňa Bc. Rega Suché Lazce 91 81 77 249   57
Dejmek Josef Caira Laperys 97 76 74 247 236 58
Špringl Jiří Xerro Majorův háj 91 70 84 245   59
Krátká Eva, ing. Vrisco Niox 70 85 86 241   60
Makovská Petra Áres All Proffesore 75 78 83 236 N242 61
Dvořák Dalibor Imperia Anrebri 75 77 81 233   62
Novotná Michaela Bc. Gotika Aritar Bastet 84 73 73 230   63
               
Nesplněna zkouška
Fína Jan Ing. Ippy Písečná bouře 100 68 82 250   64
Kopecká Darja Enie ze Soutoku Sázavy 61 85 95 241 N206 65
Novotný Stanislav Ajris Severní povětří 92 61 85 238   66
Kalousová Jaroslava Garfield Extra Temperament 65 83 77 225   67
Kňourek Jan Tango Cash Horký dech 78 69 73 220   68
Häuslerová Martina Ing. Persil z Ditčina dvora 55 72 76 203   69
Drešerová Dita Hassko Anrebri 47 77 75 199   70
Pěknice Přemysl Ing. Daisi ze Šikmáku 94 82 0 176   71
Medunová Iveta Keane de Alphaville Bohemia 87 88 DSQ   72

 

Další postupující mistři plemen 2013 v případě uplatnění zelené karty:

MR BO   Plecháček Martin ANTRAX Ostraryka 96 96 98 290
MM ČKNO Pejša Martin  Kato Aritar Bastet 96 95 97 288
MR VK Hana Musilová Carbon Bright ze Slunečné verandy 97 93 97 287
MR DK Okáník Josef Criss Royal Dux 94 97 96 287
MR RTW Marthalerová Zuzana Osiris Ballotada 91 96 95 282
MR boxerů Oberdörfer Miroslav Unkas Czech Ja - Ka 82 90 92 264
             
MR jun. IPO 3 Susková Eliška Warro z Třešňáku 79 91 84 254

 

A samozřejmě jako č. 1 postoupila MR IPO 2013:

  Kuncová Michaela   Jaguar de Alphaville Bohemia     94  96  98  288

 

Třinec

3.5. 2014 probíhá VS na M ČR IPO v ZKO Třinec. Michaela Pavlišáková se účastní se psem Uther de Alphaville Bohemia.

rozhodčí: A - Nedvěd
                B - Ryneš
                C - Ťujík
figuranti: Bravenec, Kupka, (Soukup)

výsledky zde

alt

 

 

Mondioring

Ve dnech 27. 4. - 4. 5. 2014 v ZKO Tuchoraz probíhal tábor zaměřený na mondioring pod vedením Pavla Urbana.

více zde: http://pavelurban1.webnode.cz/vycvikove-tabory/

alt

alt 

 
 

Fotky

Několik nových fotek z obran a stop

zde: http://pavla-photo.rajce.idnes.cz/ZKO_Tuchoraz/

 

Volenice

alt

Včera proběhl 1. výběrový závod pro MR IPO a MS FCI v kynologickém areálu Volenice. Michaela Pavlišáková se psem Uther de Alphaville Bohemia obsadili krásné 10. místo.

 

   PSOVOD  PES  PLEMENO  A  B  C  CELKEM
1.  Bendová Šárka  Casie Meggan Bohemia  BOM  97  98 88   283
2.  Susková Elena  Eros od Policie ČR  BOM   98  96  84  278
3.  Žaňáka Jiří  Wilhelm von Erikson  AT  97  85  93  275
10.  Pavlišáková Michaela       Uther de Alphaville Bohemia  BOM  92  83  88  263

3. místo s úžasným výkonem obsadil Airedale Terrier !!!

alt

 

 

 

Volenice

12.dubna se bude konat výběrová soutěž pro MR IPO a MS FCI v kynologickém areálu Volenice. Této soutěžě se bude účastnit i hlavní výcvikářka Michaela Pavlišáková s Utherem de Alphaville Bohemia. 

rozhodčí stop: Nedvěd K.

rozhodčí poslušností: Ryneš

rozhodčí obran (hlavní rozhodčí): Ťujík

figuranti: Böhm, Římek (náhradník Kuncl)

více informací zde: http://www.dogcenter.cz/

 

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 6 z 13

Co následuje?
Žádné události
Kalendář
Listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2